O nas

J.S. Hamilton Quality Services to firma dedykowana usługom kontroli i zapewnienia jakości produkcji oraz nadzorów nad montażem urządzeń inwestycyjnych. Nasza oferta skierowana jest do Generalnych Wykonawców (EPC Contractor), Inwestorów i Operatorów obiektów przemysłowych takich jak: elektrownie i elektrociepłownie, rafinerie oraz inne obiekty związane z przeróbką i transportem produktów ropopochodnych i gazu, platformy wydobywcze off- shore, morskie i lądowe farmy wiatrowe, zakłady chemiczne, stocznie produkcyjne i remontowe itp.

 

JSHQS jest częscią grupy J. S. HAMILTON – organizacji działającej na polskim i zagranicznym rynku od ponad 20 lat w zakresie szeroko pojętych usług rzeczoznawczych i laboratoryjnych, związanych z kontrolą i badaniami jakości.

 

Zakres działalności

J. S. Hamilton Quality Services świadczy usługi na terenie całej Polski, Europy Wschodniej i Skandynawii, a poprzez sieć partnerów, we wszystkich uprzemysłowionych krajach świata.

 

 

hamiltonqs-o-nas

 

 

Współpracuje z nami ponad 100 specjalistów, w tym blisko 20-osobowy zespół naszych etatowych pracowników – inżynierów o różnych specjalnościach i bogatym doświadczeniu w działalności inspekcyjnej. W naszej kadrze posiadamy szereg certyfikowanych Inżynierów Spawalników ( International Welding Engineers) z uprawnieniami i znajomością języków obcych, zwłaszcza angielskiego. Ich dobór podlega wewnętrznej procedurze kwalifikacyjnej, a lista naszych współpracowników w kraju i za granicą ulega systematycznemu rozszerzeniu.

 

Wykaz naszych Inspektorów może być przedstawiony na życzenie.